Tsirguliina Kooli kantselei tööajad:

  • Avatud E-R                     09.00–13.00
  • 15.07 – 28.07                 Koolimaja suletud

Edasilükkamatud asjad: 5056 265 (direktor), 5117 273 (õppejuht), 5280 818 (IT ja majandus)

Ilusat suve!

 

Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Järgmisel nädalal, 03.-08. oktoobril toimub meie koolis Comeniuse projekti „Avastades Euroopa kontraste" (E.E.C. - Exploring European Contrasts) kohtumine. Meie kooli saabub 7 õpetajat ja 20 õpilast partnerkoolidest Hispaaniast, Hollandist, Iirimaalt ja Norrast.

Külaliste saabudes esmaspäeva õhtul pannakse välja külaliskoolide ja meie kooli õpilaste kunstinäitus. Teisipäeval tähistame koos külalistega traditsioonilist õpetajate päeva, kus õpetajate rolli astuvad 11.-12. klassi õpilaste kõrval ka õpilased välismaalt. Õhtul toimub koolipidu meie kooli õpilasesinduse eestvedamisel. Kolmapäeval lähevad külalised koos neid saatvate õpilaste ja õpetajatega ekskursioonile Setomaale. Õhtupoolikul ootavad reisijaid Otepää seiklusrajad või vihma korral Pühajärve Spa ujula ja bowlingusaal. Neljapäeval toimub projektialane töö - koomiksite „Tee vabadusele" esitlemine ning partnerriikide ning Eesti ajaloo tähtsamate sündmuste arutamine. Ühiselt leitakse vastused küsimustele:"Milliste sündmuste üle oma riigi ajaloos olen uhke / mitte nii uhke ja miks?" Neljapäeva õhtupooliku veedavad külalised oma võõrustajate peredes. Reedel lähevad külalised Tartusse: külastatakse AHHAA teaduskeskust, Tartu Kutsehariduskeskust, tehakse osturing ning uisutatakse Lõunakeskuses. Vahepeale mahub veel mõndagi huvitavat.

Laupäeva varahommikul sõidavad külalised tagasi koju.

Seega on meie kooli õpilastel ja õpetajatel erakordselt hea võimalus katsetada oma inglise või saksa keele oskust ja leida endale uusi sõpru. Soovime meeldivat ja muljeterohket Comeniuse nädalat kogu kooliperele.


AEK-small

Comeniuse projekti meeskond


Varsti...

Sept
2

02.09.2019 09:00 - 10:00


Rajakaamera

Rajakaamera

comenius

3 osa varv

tore