Tsirguliina Kooli kantselei tööajad:

  • Avatud E-R                     09.00–13.00
  • 15.07 – 28.07                 Koolimaja suletud

Edasilükkamatud asjad: 5056 265 (direktor), 5117 273 (õppejuht), 5280 818 (IT ja majandus)

Ilusat suve!

 

Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Neljapäeval, 4. novembril toimus Tartu Vanemuises Noortekonverents Lahe koolipäev 2010. Ka meie kooli õpilasesinduse liikmeid käisid seal - Timo Arbeiter ja Alisa Maltseva 12. klassist, Sandra Pikk 11. klassist, Vallo Virnas 10. klassist ning Kadrian Possul 8. klassist.

Kes juhib meie mängu? Oli noortekonverentsi põhiidee -  Meie ette astusid Ain Mäeots, Mart Mikk, Peep Vain, Juku-Kalle Raid, Urve Palo, Rasmus ja Hannes Kaljujärv, Leo Võhandu, Uku Suviste, Inga Allik, Tarmo Leinatamm ja H. Elleri Muusikakooli orkester, Märt Treier, Birgit Õigemeel.

Kogesime sellel päeval tõesti lahedat koolipäeva koos väga paljude õpilastega - noortekonverentsist osavõtjaid oli 700 ja üritus toimus sel aastal juba 7ndat korda.


Meie kooli õpilasesinduse liikmed on võtnud sellest üritusest osa juba päris mitu aastat tänu Tsirguliina Keskoolile! Siinkohal tahaksimegi tänada Tsirguliina Keskkooli, kes võimaldas sel aastal kahel õpilasel ilma tasuta kogeda nõnda toredat koolipäeva! Aitäh!

Tegelikult oleks sellest päevast rääkida veel nii palju põnevat aga me kohe spetsiaalselt ei räägi - loe järgmist koolilehte ja saad teada juba kõike täpsemalt! Kuna meiegi ei teadnud tol korral saalis kõike seda, mis meid ees ootab on lausa põnev teisigi ootama jätta enda põnevatest muljetest.

"Elus on tuhandeid eksimusi," lausus Ain mäeots. "Teie, noorte ja meie kahe vahe on see, et meil on Teile midagi anda," ütles kohe järele ka Märt Treier.

Kuid pilte võid juba uudistada siit: http://pildid.timoo.net/v/muud_yritused/lahe_koolipaev_10/

Varsti...

Sept
2

02.09.2019 09:00 - 10:00


Rajakaamera

Rajakaamera

comenius

3 osa varv

tore