Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi ajaloo õpetaja (0,3) ametikohale.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 19.08.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Nooruse 1, Tsirguliina, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Tsirguliina Kool pakub tööd puhastusteenindajale.

Kandideerimisavaldus koos CV-ga palume saata hiljemalt 15.08.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

  1. Timo Arbeiter
  2. Maksim Burmagin
  3. Liisi Haggi
  4. Priit Juus
  5. Jana Kesvatera
  6. Igor Koroljov
  7. Jane Lillmann
  8. Alisa Maltseva
  9. Rauno Perlov
  10. Liisa Tiit
  11. Regina Uibo
  12. Keiti Ust
  13. Maarja Vähi

                              

Klassijuhataja: Ivo Pill

  1. Liis Arbeiter
  2. Siim Denks
  3. Kristiina Ersto
  4. Getter Faster
  5. Leila Iir
  6. Janek Kets
  7. Katre Kikkas
  8. Laura Luht
  9. Kaj Pronko
  10. Greete Rosenberg
  11. Christo Saega              
  12. Rauno Sarv
  13. Sander Taukul
  14. Katre Tsopp
  15. Janek Vares

                                                                                                                                                            

Klassijuhataja: Koidula Soe

  1. Siim Granovski
  2. Tarvo Haggi
  3. Kristiina
  4. Jaana Kiisk
  5. Tõnu Lepiste
  6. Ott Mihailov
  7. Marko Nõmmik
  8. Rando Soomets
  9. Tuuli Suur
  10. Madis Sä
  11. Kristo Vainonen
  12. Gete Võsu

                              

Klassijuhataja: Anne Juust

  1. Mihkel Perlov
  2. Sandra Pikk
  3. Madis Sitik
  4. Remo Surri
  5. Ats Tamm
  6. Ats Tamm
  7. Sairos Tamm
  8. Villu Virnas

 

Klassijuhataja: Silva Stepanova

  1. Allik, Alar
  2. Anier, Kadi
  3. Ardel, Janika
  4. Granovskaja, Mari
  5. Hiob, Maarja
  6. Ivan, Taavi
  7. Jaani, Rutti
  8. Kaljuste, Liisi
  9. Kesvatera, Karina
  10. Lipping, Reelika
  11. Maasikpalu, Kadri
  12. Mihailov, Siim
  13. Orula, Kristel
  14. Pärnik-Pernik, Meinhard
  15. Rebane, Maris
  16. Rüga, Rauno
  17. Suur, Ivo
  18. Tsopp, Marge

 Klassijuhataja: Õie Nõmmik