Juhtkond

Nimi

ametikoht

e-post

telefon

Katre Kikkas

direktor

katre.kikkas@tsirgu.edu.ee

7666381

Eneli Tamm

õppejuht

eneli.tamm@tsirgu.edu.ee

7666380

Merlika Hüdsi

huvijuht

merlika.hydsi@tsirgu.edu.ee

56929769

Valdo Kõrge

IT- ja majandusjuht

valdo@tsirgu.edu.ee

7666383

Õpetajad

Nimi

Õppeaine

e-post

Klassijuhataja

Marje Utsal

  • klassiõpetaja
  • loodusõpetus (5.kl)
  • õpioskused (5. kl)
  • pikapäevarühmaõpetaja
marje.utsal@tsirgu.edu.ee

1. klass

Gerli Faster

  • klassiõpetaja
  • pikapäevarühmaõpetaja

gerli.faster@tsirgu.edu.ee

2. klass

Tiina Arbeiter

  • klassiõpetaja
  • inglise keel (3.kl ja LÕK)
  • pikapäevarühmaõpetaja

tiina.arbeiter@tsirgu.edu.ee

3. klass

Riina Järlik

  • klassiõpetaja
  • inglise keel (4.kl)
  • pikapäevarühmaõpetaja

riina@tsirgu.edu.ee

4. klass

Olga Sturm

  • inglise keel (5.,6.,7.,8.,9.kl)
  • vene keel (7.,8.,9.kl)

olga.sturm@tsirgu.edu.ee

5. klass

Kristiina Värnik

  • eesti keel (3. kl LÕK)
  • loodus (3. kl LÕK)
  • inimeseõpetus (3.kl LÕK)

kristiina.varnik@tsirgu.edu.ee

6. klass

Õie Nõmmik

matemaatika

oie.nommik@tsirgu.edu.ee

7. klass

Jana Vainonen

  • vene keel (6.kl)
  • informaatika
  • koduõpe

jana.vainonen@tsirgu.edu.ee

8. klass

Merlika Hüdsi

  • ettevõtlusõpetus
  • matemaatika (3. kl lõk)

merlika.hydsi@tsirgu.edu.ee

9. klass

Anneli Tikkar

  • loodusõpetus (7.kl)
  • keemia (8.,9.kl)
  • geograafia (9.kl)

anneli.tikkar@tsirgu.edu.ee

 

 

  • geograafia (7.,8.kl)
  • bioloogia (7.,8,.9.kl)

 

 

Mai Assak-Lehtmets

  • ajalugu
  • ühiskonnaõpetus

mai.assak-lehtmets@tsirgu.edu.ee

 

Kristiina Ersto

soome keel

kristiina.ersto@tsirgu.edu.ee

 

Heikki Järlik

füüsika

heikki.jarlik@tsirgu.edu.ee

 

Ülle Vihm

  • eesti keel
  • kirjandus

ylle.vihm@tsirgu.edu.ee

 

Margus Muttik

  • tehnoloogiaõpetus
  • liikumisõpetus

margus.muttik@tsirgu.edu.ee

 

Olver Kaljuvee

  • liikumisõpetus
  • pikapäevarühmaõpetaja

olver.kaljuvee@tsirgu.edu.ee

 

Brendon Paidra

  • liikumisõpetus
  • pikapäevarümaõpetaja

brendon.paidra@tsirgu.edu.ee

 

Margit Aigro

muusikaõpetus

margit.aigro@tsirgu.edu.ee

 

Vapu Laik

  • kunstiõpetus
  • käsitöö ja kodundus

vapu.laik@tsirgu.edu.ee

 

Tiina Tikk

eriklassi õpetaja (5.,6. ja 8.kl LÕK)

tiina.tikk@tsirgu.edu.ee  

Lasteaed

 

  • Direktor: 7666381
  • Pääsupojad (õp. Küllike) 5348 0695
  • Rõõmulinnud (õp. Aire) 5215 784
  • Värvukesed (õp. Katrin) 5023 188